יוזמה - מרכז לידע ולמחקר בחינוך - חברים בוועדות או בצוותי מומחים
ליצירת קשר | English | للصفحة باللغة العربية | לדף הפייסבוק |

חברים בוועדות או בצוותי מומחים

רות קנולר-לוי

תקציר קורות החיים:

מנהלת אגף תכנים, תוכניות, הכשרה והשתלמויות במינהל חברה ונוער. אחראית על 18 מרכזי הדרכה המשמשים מרכזי למידה לפיתוח הון אנושי, פיתוח ידע ותכנים וליווי ותכנון אסטרטגי במטה ובמחוזות של מינהל חברה ונוער. בימים אלו פועלת לאיגום המידע, לניסוח תפיסת החינוך הבלתי פורמלי ולפיתוח הון אנושי. אלו יקדמו את החינוך הבלתי פורמלי כפרופסיה שמטרתה לממש את זכותם של בני הנוער בישראל לחינוך לאורך כל היום.

בתפקידיה הקודמים במשרד החינוך, שימשה ממונה ארצית לפיתוח מקצועי, אגף תכנים, תוכניות, מינהל חברה ונוער, וכן שימשה מנהלת בית הספר הארצי לעובדי חינוך ונוער בסמינר שיין. כמו כן שימשה רכזת הוועדה לתרבות הפנאי שגיבשה המלצות למדיניות בנושא זה למנכ"לית משרד החינוך בשנת 2012, והייתה חברה בוועדה לתפיסה המערכתית לחינוך ערכי.

רות הייתה שותפה מייסדת בהקמת המרכז למנהיגות נוער בישראל, שבמסגרתו הוקם בית ספר למנהיגות ולתרבות ומרכז מורים. נוסף על כך שימשה קנולר לוי דוברת ומנהלת יחסי הציבור במוזיאון ארץ ישראל בתל אביב, וגם עסקה בפיתוח תוכני הדרכה והנחייתם בתערוכות המוזיאון.

בעלת תואר ראשון ושני בהיסטוריה של עם ישראל מאוניברסיטת תל אביב, ובעלת תעודת הוראה. כמו כן היא בוגרת בית הספר למנהיגות חינוכית – מכון מנדל למנהיגות חינוכית.

מעודכן לשנת: 2019
פעילויות עבר ביזמה: